Yürüyüşe DP desteği

Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne Genel Başkanları Gültekin Uysal ile birlikte destek olduklarını söyledi.

Güncel Hit: 188 / Yorum: 0 / 2 Temmuz 2017 21:34
Yürüyüşe DP desteği
-A +AParti binasında üyelerle bir araya gelen DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, ülke ve yerel gündeme değindi. Yerel iktidar tarafından Organize Sanayi Bölgesi’ne yapılan üst geçide deve hörgücü benzetmesinin yapıldığını söyleyen Dölekçekiç, Odunpazarı Belediyesi tarafından yaptırılan Hamamyolu Projesi’ne değindi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un eleştirileri haklı bulmadığını söylediğini belirten Dölekçekiç, “Bu projeyi çok şaşaalı tanıttılar. Ağaçlar kesilmeyecek dendi, kesildi. Denetimi halk yapacak denildi, öyle bir tahta perde çekildi ki içeride ne olup bittiği meçhuldü. Beton yapılaşma olmayacak dediler, bir köprü yapıldı, tahta perdeleri aştı. Üst geçide deve hörgücü diyenler, buraya ne diyecekler? Ben yaparsam iyi, siz yaparsanız kötü olur anlayışından hem yerel iktidar hem de ülke iktidar yetkilileri vazgeçmelidirler. Halkın yararına olan hizmetleri desteklemeliler” dedi.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan Adalet Yürüyüşü’ne Demokrat Parti Genel Başkanları ile birlikte katıldıklarını aktaran Dölekçekiç, “Demokrat Parti’nin 2 şiarı vardır. Herkes için demokrasi, herkes için adalet, herkes için zenginlik. Kuruluşumuzdan beri demokratlar olarak adalet peşinde yürüdük, adalet aradık. Hiçbir ön fikir belirtmeden saf adalet için yürüdük. Kimse bu yürüyüşe leke süremez” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

ÖZGÜRLÜĞE IŞİD ENGELİ

00:29 7 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti