ALMANYA’DA ESTİLER

Kategori: Spor - Tarih: 12 Haziran 2018 16:53
ALMANYA’DA ESTİLER

32. Uluslararası Almanya Yüzme Şampiyonası’na Dünya Şampiyonu Sümeyye Boyacı ve Ömer Onur İnci damgasını vurdu. Eskişehirli Milliler, 1 altın, 3 gümüş, 1 bronz ve 4 Avrupa barajı kazanarak alkış topladılar

Damga vurdular
Brezilya’da gerçekleştirilen ‘Open Water Swimming World Championships’ yarışlarında büyük bir başarıya imza atarak dünya şampiyonu olan ve dikkatleri üzerine çeken Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sümeyye Boyacı ve Ömer Onur İnci başarılarına yenilerini eklediler. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Sümeyye Boyacı ve Ömer Onur İnci, 32. Uluslararası Almanya Şampiyonası’na damgasını vurdu.
 
550 sporcu yarıştı
Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen organizasyonda sporcular başarılarına yenilerini ekledi. Türkiye ve Eskişehir’i başarı ile temsil eden Mili sporcular 50 ülkeden 550 sporcunun katıldığı şampiyonada 1 altın 3 gümüş 1 bronz ve 4 Avrupa barajı kazanarak derecelerini geliştirdiler. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları elde ettikleri başarı ile Avrupa Şampiyonası kadrosuna da isimlerini yazdırdılar.
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/almanya-da-estiler-86893.html