BERROCAL TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEK

Kategori: Spor - Tarih: 13 Haziran 2018 18:32
BERROCAL TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEK

Eskişehir Basket’te Koç Josep Maria Berrocal ülkesi İspanya’ya dönmeye sıcak bakıyor. İspanya Ligi takımlarından Movistar Estudiantes ekibinden teklif alan Berrocal’in bu teklifi değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

Teklife sıcak bakıyor
2017-18 sezonu başında takımın başına getirilen ve ilk sezonunda Siyah-Kırmızılı takımı Play-Off’a taşıyan Koç Josep Maria Berrocal ülkesine dönebilir. Türkiye’den ve ülkesi İspanya’dan teklifler aldığı iddia edilen deneyimli antrenörün ülkesine dönmeye sıcak baktığı gelen haberler arasında. Josep Maria Berrocal’in daha önce de ismi İspanya ekiplerinden Movistar Estudiantes takımıyla anılmıştı.
 
Teklifleri değerlendiriyor
İspanya’dan gelen teklifi değerlendirmeye aldığı iddia edilen İspanyol koçun, Eskişehir Basket’ten ayrılma ihtimali günden güne artıyor. İspanyol koç bu sezon Eskişehir Basket ile yakaladığı başarılarla adından söz ettirmişti. Eskişehir Basket, İspanyol koç önderliğinde ligi yedinci sırada bitirmiş ve Play-Off oynamaya hak kazanmıştı. Potanın Şimşekler bu başarısıyla Şampiyonlar Ligi’ne gitmeyi garantiledi.
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/berrocal-teklifi-degerlendirecek-86931.html