Galibiyetten ödün vermiyorlar

Kategori: Spor - Tarih: 11 Şubat 2018 18:55
Galibiyetten ödün vermiyorlar

Selka Eskişehir Hentbol, Erkekler Hentbol Süper Ligi’nin17. haftasında Serik Belediyespo’u ağırlayarak güzel bir galibiyet elde etti. Beton Adamlar Antalya temsilcisini 29-18’lik skorla devirdi.

 
Adım adım Avrupa’ya
Güzel bir sezon geçirerek adım adım Avrupa hedefine ilerleyen temsilcimiz Selka Eskişehir Hentbol, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin 17. haftasında dün Porsuk Spor Salonu’nda Serik Belediyespor’u konuk etti. Maç öncesi seremonide Afrin'de şehit düşen askerler için saygı duruşu yapılırken; Selkaspor oyuncuları sahaya kollarında siyah bantla çıktılar. Maça iyi başlayan Beton Adamlar ilk yarıyı 12-10’luk skorla önde tamamladı. İkinci yarıda vitesi daha da yükselten temsilcimiz maçı 29-18’lik skorla almayı bildi.
 
Başkanları tebrik etti
Forma sponsorlarından Europen Yönetim Kurulu Başkanı Nebi Hatipoğlu karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunarak; Selkapor’un Avrupa hedefinden kopmamasının mutluluk verici olduğunu dile getirerek “Başkan Mert Kaya ve kardeşlerini böyle bir takım kurdukları için tebrik ediyorum. Eskişehir’e Eskişehirspor’un ardından hentbol branşında da bir renk kattılar. Eskişehirliler de bunu destekliyor. Bugün alınan galibiyetle de gördük ki Beton Adamlar Avrupa hedefini gerçekleştirebilecek güce sahip” ifadelerini kullandı.
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/galibiyetten-odun-vermiyorlar-73227.html