HAFTANIN TAKIMI ESKİŞEHİR BASKET

Kategori: Spor - Tarih: 8 Kasım 2017 16:51
HAFTANIN TAKIMI ESKİŞEHİR BASKET

Basketbolun seçkin sitelerinden Eurohoops, 5’inci haftanın ardından istatistikleri yayınladı. Site, Galatasaray Odeabank’ı 70-64 mağlup eden Eskişehir Basket’i haftanın takımı seçti.  

“Mükemmele yakın başlangıç”
Site editörü Utkan Şahin, değerlendirmelerinde şu ifadelere yer verildi; “Sezon başında Play-Off yarışında olması beklenen Eskişehir, bundan çok daha fazlasını yapabileceğini bizlere gösterdi. Geride kalan beş haftada sadece Anadolu Efes’e kaybeden o maçı da son saniye basketiyle kaybeden Eskişehir, aldığı sonuçlar ve oynadığı oyunla sezona mükemmel yakın bir başlangıç yaptı.”
 
“Koç takdir topladı”
“Ligin yeni ekiplerinden olan Eskişehir, şu ana kadar iki-üç kişinin üstünden ilerleyen bir takım olmaktan çok, herkesin katkı verdiği bir takım olmayı başardı. Bu hafta da Galatasaray karşısında benzer bir şekilde mücadele eden oyuna giren herkesten belirli katkılar alırken Sarı-kırmızılı ekibi mağlup etmeyi başardı. Jeff Ayres ile Viacheslav Kravtstov’u yan yana kullanarak ilginç bir tercih de bulunan Koç Berrocal ise bu riskli tercihini ayrıntıları iyi planlayarak ortaya koyarak takdir topladı.”
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/haftanin-takimi-eskisehir-basket-69729.html