İŞİN ŞAKASI YOK!

Kategori: Spor - Tarih: 13 Mart 2018 18:34
İŞİN ŞAKASI YOK!

Erzurum ve Altınordu yenilgilerinin ardından ateş hattına daha da yaklaşan Es Es, taraftarını korkutuyor. Ankaragücü, Rize ve Adana deplasmanları düşündürürken, Balıkesir, Samsun ve G.Antep maçları belirleyici olacak.

Kenetlenme zamanı
‘Samsunspor, Denizlispor vs. varken Eskişehirspor düşmez’ diyerek camianın birbirine az da olsa moral verdiği şu günlerde, işin ne denli ciddi olduğu unutulmamalı. Cadı kazanını andıran ligde, her hafta sürpriz bir sonuç çıkıyor. Kim Gaziantepspor’un Samsunspor’u geriden gelip 2-1 yeneceğini tahmin ederdi… Dengelerin anlık değiştiği ligde, ciddiyetten uzaklaşmamak lazım. Bu dönemde kenetlenip, sağlıklı bir şekilde son 7 maçı atlatmalıyız.
 
Psikolojik savaşa döndü
1. Ligde kalmanın diğer bir adı psikokolij savaş... Moral ve motivasyonun maçları doğrudan etkilediği dönem içerisindeyiz. Futbolcuları kalan 7 maça kafa olarak rahat bir şekilde hazırlamak gerekiyor. Bu konuda yönetime büyük iş düşüyor. Teknik heyet konusunda ise “Dereyi geçerken at değiştirilmez” düşüncesindeyim. Son iki haftaya diken üstünde girmemek için Balıkesir, Samsun ve Gaziantepspor maçlarından 9 puan şart.
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/isin-sakasi-yok--2-74260.html