KADRO ŞEKİLLENİYOR

Kategori: Spor - Tarih: 4 Ağustos 2017 19:05
KADRO ŞEKİLLENİYOR

Yeni sezon için TFF’ye verilecek 25 kişilik liste büyük oranda belli oldu. 32 kişilik kadroda son bir operasyon daha yapan yeni Teknik Direktör Sergen Yalçın, 7 ismi altyapıya göndererek kadroyu 25’e indirdi.

42’den 25’e düşürüldü
Teknik Direktör Sergen Yalçın, A takım kadrosunda son bir operasyon yaptı. 32 kişilik kadroyu 25’e düşüren genç teknik adam, TFF’ye bu listeyi vermeyi planlıyor. Yeni sezon hazırlıklarına Divan Kurulu tarafından oluşturulan 42 kişilik kadroyla başlayan ve ardından kaptan Erkan Zengin tarafından 32 kişiye düşürülen A takım kadrosunda, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın göreve gelmesinin ardından, iki operasyon daha gerçekleştirildi.
 
7 futbolcuyu gönderdi
Alt yapıdan alınan Mevlüt Çelik, Fıratcan Üzüm, Ömer Faruk Canbirdi, Talha Erdoğan, Furgan Polat ve Gökhan Köseoğlu A takımdan U-21’e gönderildi. Gönderilen 7 futbolcunun ardından 25 kişiye düşen A takım kadrosu, önümüzdeki hafta Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilecek. Ligin başlamasıyla birlikte bu listeyle yola devam edecek Eskişehirspor, Birinci transfer döneminin sona ereceği 8 Eylül tarihine kadar, bu listede değişiklik yapabilecek.
 
İşte A Takım kadrosu
Eskişehirspor’da A takımda kalan 25 futbolcu şunlar; Felix Michel, Hasan Hüseyin Acar, Dorukhan Toköz, Andaç Güleryüz, Uğur İnceman, Enescan Akgün, Erkan Zengin, Ofoedu, Bilal Aziz Özer, Kaan Kanak, Semih Şentürk. Gökhan Siverek, Aykut Akgün, Akaminko, Kayacan Erdoğan, Hürriyet Güçer, Bruno Mezenga, Semih Güler, İsmail Erdoğan, Hasan Ayaroğlu, Cemali Serter, Ekrem Kılıçarslan. İbrahim Öner, Kaan Gül ve Alican Candemir.

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/kadro-sekilleniyor-67550.html