ORTA YOL BULUNACAK

Kategori: Güncel - Tarih: 24 Temmuz 2017 19:15
ORTA YOL BULUNACAK

TFF ve UEFA’da bulunan 70 dosya içinde yer alan teknik adamlar Ertuğrul Sağlam, Mustafa Denizli ve Samet Aybaba ile Sinan Özeçoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu görüşme yaparak anlaşma yolunu tercih edecek 
Toplam 3,5 Milyon TL
Eskişehirspor’da eski yönetimler tarafından görev verilen eski teknik adamlarının TFF ve UEFA’da bulunan alacak dosyalarının kapatılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ertuğrul Sağlam, Mustafa Denizli ve Samet Aybaba’nın 3 buçuk milyon lirayı geçen alacağı bulunuyor.
 
Yasağa neden oldu
Transfer yasağına olan 3 dosyada Aybaba’nın 1 Milyon 125 Bin TL, Denizi’nin 1 Milyon 750 bin TL, Ertuğrul Sağlam’ın 375 Bin Euro alacağı bulunuyor. Bunların yanı sıra yardımcı antrenörler Selçuk Erdoğan, Burak Dilmen, Fehmi İbiş, Yılmaz Bal, Ersin Aka, Emre Özbayer, Musa Devrim ve Güven Sabaz’ın da TFF’de dosyaları bulunuyor.
 
Öncelik Cezalar
İlk olarak puan silme ve transfer yasağı cezasına neden olan Sebastian Pinto, İbrahim Sissoko ve Henri Bienvenu gibi oyuncuların dosyalarını temizlemek için mesai harcayan yeni yönetim ve kulüp avukatlarının, önümüzdeki günlerde teknik adamlarla da masaya oturarak dosyaları kapatmanın yollarını arayacak.

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/orta-yol-bulunacak-67313.html