Uğurlu belediye başkanı

Kategori: Güncel - Tarih: 5 Nisan 2019 18:45
Uğurlu belediye başkanı

CHP’li Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur tepe, mazbatasını aldıktan sonra eski belediye başkanı Hasan Kalın’dan görevi devraldı.


 
 
Seyitgazi Belediye Başkanlığına seçilen CHP’li Uğur Tepe mazbatasını aldı. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve meclis üyeleri Adliyeden mazbatalarını aldı. Mazbata alımı sonrası Tepe, ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Daha sonra Seyitgazi Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleştirildi. Belediye binası önünde gösterişli bir şekilde gerçekleşen devir teslim töreninde konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bütün hemşerilerimi kutluyorum. Neredeyse 70 yıl sonra sosyal demokrat bir belediye başkanı CHP’li bir belediye başkanı Seyitgazi’yi yönetecek. Göreceksiniz nasıl yönetecek. Büyükşehir Belediyemizin, Odunpazarı Belediyemizin bütün gücü Seyitgazimizin arkasındadır” dedi. CHP Milletvekili Jale Nur Süllü ise “Seyitgazi’ye baharı getiren tüm hemşerilerime teşekkür ederim” diye konuştu.
SEYİTGAZİ TEPEYE YÜKSELECEK
Seyitgazi’nin zirveye, tepeye yükseleceğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Ben büyükşehir belediye başkanı olarak güzel Seyitgazililere böyle bir günde yeni bir yönetime bayrak açtıkları için hepsini yürekten kutluyorum. Gerçekten demokrasiyi gösterdiniz. Seyitgazi layık olduğu yere kısa sürede gelecektir. Gerek büyükşehir gerekse Odunpazarı Belediyemiz ve onun bölgesi olmamasına rağmen Tepebaşı Belediyesi’nin de bütün imkanlarıyla bütün projeleriyle Seyitgazi’nin arkasında olacağını bilin. Daha güzel Seyitgazi turistik bir bölge olacak. seyit Battal Gazi Hazretleri’nin yeri mekanı tepede. Seyitgazililer hem uğurlu hem de tepe olan bir belediye başkanına sahip oldu. Bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. HM
 

http://www.sonhaber.com.tr/haberprint/ugurlu-belediye-baskani-103463.html