Hakkaniyete uygun bütçe

Videoyu Aç Hakkaniyete  uygun bütçe
A
a

Odunpazarı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Kazım Kurt, bugüne kadar hakkaniyete uygun, üretken bir bütçe oluşturmaya özen gösterdiğini söyledi.

Odunpazarı Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Kazım Kurt başkanlığında toplandı. Toplantıda Odunpazarı Belediyesi’nin 2019 Mali Yılı Bütçesi görüşüldü. Bütçe ile ilgili konuşan CHP’li Meclis Üyesi Mahmut Süzen, “Bütçe 312 milyon lira gelir, 315 milyon gider ile denk bir bütçedir. 2019 bütçesi geçen yıla oranla yüzde 12 artış göstermiştir. Strateji planları, performans ve yatırım programları ile doğru bir bütçedir. Bu yüzden kabul oyu vereceğiz” dedi. AK Partili Meclis Üyesi Ahmet Yapıcı da, bütçenin önümüzdeki yıl yeni başkan ve meclis üyeleri ile kullanılacağını bu sebeple çok fazla yorum yapmayacağını söyledi.
GÖNLÜM RAHAT
Bugüne kadar hakkaniyete uygun, üretken ve elindeki kaynaklarla düzgün bir bütçe hazırlamaya özen gösterdiğini ifade eden Başkan Kurt, "Beş yıllık süre içinde yapılan çalışmalarda gönlüm, içim rahat. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim" diye konuştu. 2019 Mali Yılı Bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi