Halk Merkezleri Atölye Kayıtlarına Kadınlardan Yoğun İlgi

Videoyu Aç Halk Merkezleri Atölye Kayıtlarına Kadınlardan Yoğun İlgi
A
a

Odunpazarı Belediyesi’Nin Bugün Başlayan Halk Merkezleri Yeni Dönem Atölye Kayıtlarına Kadınlar Yoğun İlgi Gösterdi. Sabah Erken Saatlerde Halk Merkezlerine Giden Kadınlar, Halk Merkezlerinde Uzun Kuyrukların Oluşturdu.

Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezlerinin bugün başlayan yeni dönem atölye kayıtlarına kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Sabah erken saatlerde halk merkezlerine giden kadınlar uzun kuyruklar oluşturdu.
Odunpazarı Belediyesi’nin “Halk için Halk Merkezleri” sloganı ile çalışmalarını yürüttüğü; 12 Halk Merkezi, yeni döneme hazırlanıyor. Sonbahar-kış döneminde birçok dalda açacağı atölyeler ile fark oluşturacak Halk Merkezlerinde kayıtlar başladı. Kadınlar ve çocuklar için ayrı ayrı atölyelerin açılacağı halk merkezlerinde yetişkinler için; takı, iğne oyası, dikiş, mefruşat, ahşap boyama, çini, örgü, keçe, wayuu çanta, amigurumi, makrome, resim, doll art, İngilizce, işaret dili, aşçılık, pastacılık, okuma yazma, tiyatro atölyeleri açılacak. Halk merkezlerinde çocuklar için ise; resim, İngilizce, satranç, Türkçe, matematik, işaret dili ve tiyatro atölyeleri yer alacak.
Sabahın erken saatlerinde Emek, 71 Evler, Büyükdere, Gökmeydan, Ihlamurkent, Karapınar, Orhangazi, Kırmızıtoprak, Vadişehir, 75. Yıl ve Erenköy Mahallelerinde bulunan halk merkezilerine giden kadınlar, halk merkezlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Yeni dönemde halk merkezlerinde yer alacak atölyelerle ilgili bilgi de alan kadınlar, istedikleri atölyelere kayıtlarını yaptırdı.
Kayıtlar için son gün 11 Ekim
Öte yandan kontenjanların sınırlı olduğunu belirten yetkililer, kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların 11 Ekim Cuma gününe kadar kayıt yaptırması gerektiğini belirtti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi