HALK SÜT  TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALI!  

Videoyu Aç HALK SÜT   TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALI!  
A
a

CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu Halk Süt projesinden övgüyle söz eden Kılıçdaroğlu, “Türkiye’ye örnek olması gereken bir proje” dedi.

CHP İl Başkanı Adar başkanlığındaki heyette Milletvekili Utku Çakırözer, İl Sekreteri Yavuz Öztürk ve Başkan Yardımcıları Vural Yörük ve Deniz Çağlar Fırat yer aldı. Heyet, seçim stratejileri ve Eskişehir’deki çalışmalar hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bilgiler verdi. CHP Genel Merkezinde bulunan makamında CHP Eskişehir heyetini kabul eden Kılıçdaroğlu, Eskişehir’in örnek ve başarılı belediyecilik ile ülke çapında parmakla gösterildiğini belirterek, “Eskişehir bizim için çok önemli. Tüm Türkiye’nin Eskişehir gibi olmasını istiyoruz. Eskişehirli belediye başkanlarımızın ortaya koyduğu projeler birçok ilimiz için örnek durumda. Tüm Eskişehirli vatandaşlarımıza sosyal demokrat belediyeciliğe duydukları güven ve teveccüh için teşekkür ediyorum” dedi.
YOKSULLUKLA MÜCADELE EDECEK
Kılıçdaroğlu, Türkiye genelinde CHP’li belediyelerin yoksullukla mücadele kapsamında ciddi bir proje hazırlığı içinde olduğunu belirterek ülke genelinde yaşanan ekonomik krize değindi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Halk Süt projesini de çok yakından takip ettiğini belirten CHP Lideri Kılıçdaroğlu “Büyükşehir Belediye Başkanımız Büyükerşen’in geçtiğimiz haftalarda hayata geçirdiği Halk Süt projesi taktir edilecek bir proje. Oldukça beğenildiğini görüyorum. Doğrudan üreticiden temin edilerek makul fiyatlarla tüketiciye ulaştırılıyor. Türkiye geneline örnek bir proje olduğunu düşünüyorum” dedi.
SEYİT TORUN İLE GÖRÜŞTÜLER
Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimleri öncesi geliştirilen stratejiler ve ittifak görüşmeleri hakkında da görüşlerini açıkladı. CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar ise Genel Merkezler nezdinde sürdürülen ittifak görüşmelerinin Eskişehir yansımaları hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu bilgilendirdi. Adar başkanlığındaki CHP heyeti, daha sonra ittifak görüşmelerini yürüten CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kağan Salıcı ile İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile de görüştü. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi