HANİ KUYRUK ÇİLESİ BİTMİŞTİ?

Okunma: 945
Videoyu Aç HANİ KUYRUK ÇİLESİ BİTMİŞTİ?
A
a

Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Yerleşkesi Fizik Tedavi Merkezinde muayene olmak isteyen hastalar hafta içinde her gün sabahın beşinden itibaren kuyruk çilesi yaşıyor. Yaşanan bu tablo; “Hani sağlıkta kuyruk çilesi bitmişti?” dedirtiyor.

DIŞARIYA ÇIKARILDI
 Bu kuyruk çilesinin yaşandığını gösteren fotoğraf dün saat 07.00’de  çekildi. Çoğu yaşlı olan hastalar Fizik Tedavi  Merkezindeki  polikliniklerde muayene olabilmek için sabahın 5’inde numara sırasına giriyor. Numara almak için içeride bekleyen hastalar  dün saat 06.30’da ‘temizlik yapılacak’ gerekçesiyle  dışarıya çıkarıldı.  Bir personelin ‘Biz dışarıda hasta oluruz’ diyen yaşlı bir teyzeye; ‘Hasta olun devlete para lazım’ diye dalga geçtiği öne sürüldü.

BÖYLE Mİ ÇAĞ ATLADIK?
 Hastalar tam 1 saat dışarıda soğukta bekletildikten sonra içeri alındı. Bu hastanede her gün kuyruk çilesi yaşandığını belirten hastalar; “Bu sorun çözülmeli. Hani sağlıkta kuyruk çilesi bitmişti? Bizi soğukta dışarıda bekleterek mi sağlıkta çağ atlayacağız? Sağlıkta sorunlar çözülmüş olsaydı biz sabahın 5’inden 7.30’da kadar numara almak için beklemezdik” diye tepki gösterdiler.
1000
icon
ahmet lala 6 Ekim 2017 02:24

yuzunuze gozunuze dursun size bitli hastaneler yakisir.munferit bir olaya sarilip kor ideolojinize abdes tazeletmeyi huy edinmissiniz.yaziklar olsun gidinde bir iki kisilik odalarda yatan hastalarin yattiklari yatak sistemlerini gorun.ameliyat ipligi bulamayip inim inim inlediginiz gunleri unutmadiniz ama inadiniz , sizi her seyden etmis ne diyeyim bundada vardir bir hayir.

1 0 Cevap Yaz
182 5 Ekim 2017 09:33

182 hattı var . ayrıca presonelin yazıda geçen sözü ne maksatla söylediği belli değil. ama o sözleri ne maksatla söylerse söylesin işine son verilmesi lazım. ister hastayla dalga geçsin . isterse hükümeti eleştirsin. 2 durumdada insana yakışmayan davranış var.

0 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi