Harçlığını bağışladı

Okunma: 335
Videoyu Aç Harçlığını bağışladı
A
a

Yenibağlar Mahallesinde bir araya gelen CHP’liler, partilerinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için açılan banka hesabına bağış yaptı. 11 yaşındaki Arda Alkan, harçlıklarından biriktirdiği parayı ‘Geleceğim için’ diyerek İnce’ye bağışta bulundu.

Partilerinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek olmak amacıyla Yenibağlar Mahallesinde bir araya gelen CHP’liler, banka önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Harçlıklarından biriktirdiği parasını koyduğu kumbarasıyla bağış kuyruğuna giren 11 yaşındaki Arda Alkan, “Geleceğim için bağışta bulunuyorum” dedi. Arda’nın annesi Özlem Alkan, “Okula gidiyorduk. Dün konuştuk oğlumla. Muharrem İnce’ye bağışta bulunmak ister misin diye sordum. Tabi, kumbaramı alalım dedi. O nedenle geldik” ifadelerini kullandı.
ONLARDAN ALDIK ADAYIMIZA VERDİK
Muharrem İnce’ye destek olmak istedikleri için bağış yapmaya geldiklerini savunan Mehmet Arif Yılmaz, “Yıllardır almayı hak ettiğimiz paraları Recep Tayyip Erdoğan’ın bize verdi. Verdiği bin liranın yarısını Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye destek amaçlı hesabına yatırdık. Onlardan aldık, adayımıza verdik. Geleceğimiz CHP’nin elinde” diye konuştu. Yaprak Eryılmaz ise, “Ülkenin son geldiği durumu görüp, çoluk çocuk sahibi olup duyarsız kalmak olmazdı. Tüm imkanları elinde tutan iktidara karşı bir vatandaş olarak bir şeyler yapmak istedik ve bağışta bulunduk. 24 Haziran seçimleri çok önemli” dedi. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi