HARİKASINIZ!

Okunma: 861
Videoyu Aç HARİKASINIZ!
A
a

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki 70 gönüllü öğretmen gece gündüz çalışarak 24 derslikli binayı onarıyor. Eğitimciler öğrencileri için büyük fedakarlık yaparak binanın yeni döneme yetişmesi için çaba sarf ediyor.

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri öğrencilerinin daha iyi bir ortamda eğitim görmeleri için büyük fedakarlık yapıyor. Eğitimciler imece usulüyle okulda tadilat çalışmalarına başladı. Tadilatın 11 gün sonra başlayacak eğitim öğretim dönemine yetiştirilmesi amaçlanıyor. Okul Müdürü Kerim Erzincanlı önderliğinde kolları sıvayan yaklaşık 70 öğretmen, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Alanı binasının 24 derslikli binaya dönüşmesi için çalışma başlattı. Yaz tatilinin son günlerinde öğrencileri için bir araya gelen gönüllü öğretmenler, gösterdikleri fedakarlıkla meslektaşlarına örnek oldu. Emektar eğitimciler temizlik, sıva, alçı, dekorasyon, boya, elektrik, tesisat çalışmalarıyla binanın 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına hazırlanmasını sağlıyor. El birliğiyle onardıkları okul binasıyla yeni döneme eksiksiz girmeyi amaçladıklarını belirten Okul Müdürü Kerim Erzincanlı, “Okul zili çaldığında öğrencilerimizin yeni dersliklerine kavuşmalarında pay sahibi olan değerli öğretmenlerimize emeklerinden ötürü teşekkür eder, yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.
 
1000
icon
Mevlüt Öztekin 6 Eylül 2018 16:38

Ellerinize sağlık İyik varsınız

0 0 Cevap Yaz
Aziz DAĞLI 6 Eylül 2018 15:33

Devlet yapmıyorumu? yoksa bir ihmal mi var. Bu Öğretmenlere de yazık. Öğretmenin bu halde olduğu bir okulda eğitimin halide düşündürücü.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi