Hastanedeki Otopark Sıkıntısına Bir Türlü Çözüm Bulunamaması Vatandaşları İsyan Ettiriyor

Videoyu Aç Hastanedeki Otopark Sıkıntısına Bir Türlü Çözüm Bulunamaması Vatandaşları İsyan Ettiriyor
A
a

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ndeki Otopark Sıkıntısına Bir Türlü Çözüm Bulunamaması Vatandaşları İsyan Ettiriyor.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki otopark sıkıntısına bir türlü çözüm bulunamaması vatandaşları isyan ettiriyor.
Halk Meclisi’nden Tolga Kepez, durumla ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’na (CİMER) şikayette bulunacağını ifade etti.
Kepez, "Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde insanlar hastasını çocuğunu yakınını her getirdiğinde park sorunu yaşamak zorunda mı?. Hastamızla mı uğraşalım, yoksa park yeri bulmak için mi?
Bir diğer konuda park yeri ile ilgili personele niye ayrı bir park yeri tahsil ediliyor. ’Hastane personeli’ diye özel park yerinin olması gerekmiyor. Vatandaşın hastası için yapılan hastanede vatandaştan önce herkesin önceliği var.Bu sadece Kütahya’da geçerli bir konuda değil. Çevre illerde ve bütün Türkiye’de bu sıkıntı mevcut. Bu konu için CİMER’e düşüncelerimi yazacağız" dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi