19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Hayal satacak değiliz

Videoyu Aç Hayal satacak değiliz
A
a

Es Es’te ikinci devre hazırlıkları dün başladı. Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan teknik patron Fuat Çapa ayrılıp ayrılmama konusunda, “Hayal satacak kişiler değiliz. Hedef ve amaç varsa biz burada kalmaya devam ederiz” dedi.


 
“2018 sıkıntılı geçti”
Fuat Çapa, “2019 yılı herkes için hayırlı olsun. 2018 Yılı Eskişehirspor için sıkıntılı geçti. 2018'de tamamen sıfırdan oluşturulmuş bir takımla mücadele ettik ve hedeflediğimiz puana ulaştık. Federasyonun almayı düşündüğü kararlar var. Bundan sonra ki süreçte bu kararın etikili olabileceğini düşünüyorum. Bu zamana kadar fedekarlık yapması gerekenler fazlasıyla yaptı. Diğer takımlarla eşit şartlar altında lige hazırlanmadığımız ortada” dedi.
 
“Kamp olmazsa olmaz…”
Kampa gidemediklerinden yakınan Çapa, “Günümüz futbolunda kamp bu işin olmazsa olmazı. Tecrübesiz bir takım olmamızı kamplar sayesinde gidebiliriz. Umut ediyorum ki önümüzdeki süreçte diğer takımlarla eşit rekabet edebilecek şartlara ulaşmış oluruz. Eskişehirspor'da benim görev edip etmeyeceğim kararı ile çok değişecekse ben devam ederim sıkıntı yok. Eskişehirspor'a benim gönül bağım var” diye konuştu.
 
“Seve seve devam ederiz”
Çapa, “Son aylarda gecesini gündüzüne katarak çalışan bir İcra Kurulumuz var. Benim böyle bir ortamda çekip gitmem doğru olmaz. Ancak süreci takip etmek lazım. Ne olup ne biteceğini bilmemiz lazım. Burada hala bir şeyler yapabileceğimiz inancını taşırsak görevimize seve seve devam ederiz. O inancı taşımazsak burada bulunmanın ne anlamı var ki” şeklinde konuştu.
 
“Kongre için umutluyum”
“Hayal satacak kişiler değiliz” diyen Çapa, “Hedef ve amaç varsa biz burada kalmaya devam ederiz. Kongre için umudum var. Eskişehir'de yaşayıpta umutsuz olmak mümkün değil ki. Kongreden sonra bize katkı sağlayacak bir oluşumun olması lazım. Eskişehirspor'a katkı sağlayacak kişilerin göreve gelmesi gerekiyor. Zoraki seçilmiş kişilerin Eskişehirspor'a katkı sağlacağına inanmıyorum. "
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi