HAYRAN KALDILAR

Videoyu Aç HAYRAN KALDILAR
A
a

Kocaeli’de özel gereksinimli öğrencilerin öğrenim gördüğü Yaşama Sevinci Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda görev yapan 20 Özel Eğitim Öğretmeni hafta sonunu Eskişehir’de geçirdi.

Şehrin dört bir yanını gezen öğretmenler, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Şelale Park, Odunpazarı bölgesi, Hamamyolu ve Adalar’da keyifli vakit geçirdi.
ŞEHİR TURU
Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ve Kurtuluş Müzesi’ni de ziyaret eden öğretmenler bol bol fotoğraf çekti. Öğretmenler Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda dünyada sadece Eskişehir’de çıkarılan lületaşından yapılmış eserleri de inceleyerek hayran kaldı. Eskişehir’in meşhur yemeği olan çiböreği tadan öğretmenler, şehri çok beğendiklerini ifade etti.
ÖRNEK OLSUN
Gruptaki tek Eskişehirli olan Hakan Öner, “Porsuk kıyısında doğup büyüdüğüm için Eskişehir'in dünü ve bugününü çok iyi biliyorum. Artık tüm Türkiye’nin imrenerek baktığı, gençlerin üniversiteyi burada okumak için can attığı, hepimizi gururlandıran bir şehrimiz var. Sevgili Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e muhteşem bir şehir yarattığı için çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımı gönderiyorum” dedi. Öğretmenlerden Nihal Çimen ise, “Çok keyifli bir gün geçirdik. Eskişehir birbirinden güzel parkları ve temizliği ile güler yüzlü insanları ve huzuruyla herkesin yaşamak istediği bir şehir oldu. Eskişehir'de yapılanların bütün şehirlerimize örnek olmasını diler emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi