HAYRAN KALDIM

Videoyu Aç HAYRAN KALDIM
A
a

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ve İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt’u tebrik eden Cemil Tugay, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. Eskişehir’i ve Odunpazarı’nı çok beğendiğini söyleyen Tugay, “Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Halkı için çok değerli projeler üretmiş. Bunu Odunpazarı’nın her yerinde görebiliyorsunuz” dedi. Başkan Kurt ise, “Başkan Cemil Tugay, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Karşıyaka Belediye Başkan seçildi. Önünde uzun bir dönem var. Ben, çok başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu.
EFSANE ÇALIŞMALAR
Daha sonra Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç’ı ziyaret eden Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, “Eskişehir’de belediye başkanlarımızın yaptıkları çalışmalar hakkında efsane şeklinde pek çok şeyin anlatıldığını duydum. Geldiğim ilk dakikadan itibaren yapılan her şeyi büyük bir hayranlıkla seyrediyorum. İnanılmaz güzel işler yapılmış ve örnek alınacak çok şey gördük” diye konuştu. Ataç misafir heyete, Sukurusu Uygulama Merkezi’ni ve hizmet binasında sergilenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu eserlerini tanıttı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi