Hedef dört milletvekili

Okunma: 260
Videoyu Aç Hedef dört milletvekili
A
a

AK Parti Odunpazarı Teşkilatı, eski Atatürk Stadyumu’nda ‘Seçim Stratejisi Buluşması’ etkinliğini düzenledi. Buluşmada konuşan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, “En az dört milletvekilini Ankara’ya yollayacağız” dedi.

Buluşmaya AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, İlçe Teşkilatı, mahalle yöneticileri, kadın ve gençlik kolları katıldı. Burada konuşan AK Parti Milletvekili Günay, üç hedeflerinin olduğunu vurgulayarak, “Birincisi Cumhurbaşkanlığı seçiminde birinci turda cumhurbaşkanımızı seçtireceğiz. İkincisi güçlü bir parlamento çoğunluğunu almak için en az dört milletvekili çıkaracağız. Üçüncüsü şimdiden yerel seçimler için alt yapıyı hazırlayarak, yerel seçimlere güçlü bir şekilde gideceğiz” dedi. Partilerinden en az dört milletvekilini Ankara’ya yollamak istediklerini belirten Odunpazarı İlçe Başkanı Doğan da, yeni sloganlarının ‘+1’ olduğunu söyledi. Doğan, “Yeni seçim sisteminde, hangi ittifak 1 fazla oy alırsa, 4 milletvekilini kazanıyor. Yani, zaten son seçimde, toplamda birinci olmuş AK Parti-MHP ve BBP’nin toplam oyları, yine ilk sırada olursa, görevimizi yerine getirmenin huzurunu hep birlikte yaşayacağız inşallah” şeklinde konuştu. Partisinin Cumhurbaşkanı Adaylarına da değinen Doğan şu sözleri söyledi: “Son kongremizi hatırlıyor musunuz? İşte oradaki ruhu, çalışma azmini, gücümüzü bu seçimde de alana yayarsak, Odunpazarı’nda birinci parti olmamamız için hiçbir sebep yok.” Yağışlı havaya rağmen yoğun katılımın olduğu buluşma iftar yemeği sonrası son buldu. HM
 
1000
icon
Doğa Sever 27 Mayıs 2018 14:39

Yıllardır bekleyen Eskişehir-Gemlik Demir yolu Projesi , Kızılinler Termal Projesi , Mahmudiye ilçesi Yarış Tayı İdman Merkezi Projesi , Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki tarihi eserlerin restorasyonu projesi , Han ilçesi arkeolojik kazıları , Eşenkara Projesi , Yazılım-Bilişim ve Turizm İş Kümelerinin oluşturulması konuları , çözülecekse neden olmasın?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi