Hedeflerimize ulaşacağız

Okunma: 221
Videoyu Aç Hedeflerimize ulaşacağız
A
a

AK Parti İl Kadın Kolları 5. olağan kongre sürecinde ilçelerdeki kongrelerini tamamladı. İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, “Partimiz olarak yeni bir atılım dönemine başlıyoruz ve bu süreçte yine güçlü kadınlarımız ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, "5. olağan kongre sürecimizde iki merkez ilçemiz olan Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerimiz hariç dış ilçelerimizdeki kongrelerimizi kadınlarımızın yoğun katılımıyla tamamladık. Bizler AK kadınlar, bu kutlu yürüyüşümüzde öncelikli hedefimiz 2019 olarak milletimiz daha çok hizmet alsın, kazansın diye çalışacağız. Biz kongre sürecimiz ile Partimiz olarak yeni bir atılım dönemine başlıyoruz ve bu süreçte yine güçlü kadınlarımız ile hedeflerimize ulaşacağımıza
1000
icon
Doğa Sever 11 Ekim 2017 15:39

Hedeflerin arasında ; Kızılinler Projesi , Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi Projesi , Cittaslow adayımız Seyitgazi ilçesinde ki Eski Tekel Binası , Develik Han ve Seyitgazi Kervansarayının restorasyonu , Eşenkara projesi de var mı acaba?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi