HER İNANCA EŞİT YAKLAŞTI

Videoyu Aç HER İNANCA EŞİT YAKLAŞTI
A
a

Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Hasan Ali Uzun, “Kazım Başkanımız, tüm bu çalışmaları yürütürken inançlara da eşit yaklaştı” dedi.

Ziyarete, Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun, Başkan Yardımcısı İnci Erol, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Uzun, Arslanbeyli Mahalle Muhtarı İsmail Koyun ve Dergah dedesi Mehmet Demirtaş katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİLER
31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir başarı gösteren Başkan Kurt’u tebrik eden Dernek Başkanı Hasan Ali Uzun, yeni dönemde Başkan Kurt’a başarılar diledi. Odunpazarı Belediyesi’nin Eskişehir ve Odunpazarı halkı için çok önemli projeler hayata geçirdiğini belirten Uzun, “Kazım Başkanımız, tüm bu çalışmaları yürütürken inançlara da eşit yaklaştı. Kimseyi inancı nedeniyle kırmadı. Odunpazarı Belediyesi, Cemevine statü tanıyan ilk belediyelerden oldu. Kazım Kurt’a bu duyarlılığı için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

HER İNANCA SAYGILIYIZ
Odunpazarı’nda her inanca eşit yaklaşmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Kurt, “Biz Odunpazarı’nda her inanca saygı duyduk. Odunpazarı’nda bulunan camilerde temizlikten bakım ve onarıma kadar birçok çalışma yaptık. Bunu yaparken Cemevi’ni unutmadık. Camiler için yaptığımız her hizmeti, Cemevi için de yaptık. Odunpazarı’nda kimseyi inancı nedeniyle kırmadık, hor görmedik. Biz laikliğe inan, bunun için mücadele eden insanlarız” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi