Her koşulda desteğe hazırız

Okunma: 193
Videoyu Aç Her koşulda desteğe hazırız
A
a

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya ve yöneticilerle bir araya geldi. Volkan Doğan, Emirdağlılar Vakfı’nın güzel çalışmalarını takip ettiğini ve her koşulda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.


Eskişehir’deki sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalarını devam ettiren Doğan, Emirdağlılarla bir araya gelerek sorunlarını dinleme fırsatı buldu. Ziyarette Emirdağlılar Vakfı’nın önümüzdeki ay düzenleyeceği kır şenlikleri ele alındı.
Vakıf Başkanı Murat Kahya, Volkan Doğan’ı her zaman yanlarında gördüklerini belirterek teşekkür etti. Siyaseti particilik değil de, hizmet yarışı olarak gördüğünü belirten Volkan Doğan da, Emirdağlılar Vakfı’nın güzel çalışmalarını takip ettiğini ve her koşulda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.
Toplantı sonrasında Emirdağlılar Vakfı Başkanı Murat Kahya’ya seramiğe işlenmiş ve üzerinde ‘Biriz, beraberiz’ yazılı Atatürk resmi hediye eden Volkan Doğan, ağustos ayında düzenlenecek olan kır şenliklerine her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi