Hiçbirimizin küsmeye hakkı yok

Okunma: 255
Videoyu Aç Hiçbirimizin küsmeye hakkı yok
A
a

AK Parti Çifteler İlçe Teşkilatı 6’ıncı Olağan Kongresi’nde yeni İlçe Başkanı Mustafa Yeşil oldu. Kongrede partililere seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Bizim hiçbirimizin etrafımıza küsmeye, darılmaya, nefsimizin peşine takılma hakkımız yok” dedi.

Çifteler ilçesinde yapılan kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Milletvekili Nabi Avcı, AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, ilçe başkanları ve parti üyeleri katıldı. Yapılan kongre sonrasında İlçe Başkanlığına Mustafa Yeşil getirildi. Kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan,  partililere seslenerek “Bizim hiçbirimizin etrafımıza küsmeye, darılmaya, nefsimizin peşine takılma hakkımız yok artık. Büyük Türkiye’yi, güçlü Türkiye’yi, 2023 Türkiye’sini herkesin inancı ve bu ak kadrolar ile gerçekleştireceğimizden hiç şüphemiz yok. Bizim 2023 hedeflerine mutlaka ulaşmamız gerekiyor. AK Parti’nin en ufak başarısızlığı Türkiye’nin başarısızlığıdır. Her yeni başlayan güne heyecanla başlıyoruz. Tüm bunları yüreğinde, benliğinde gerçek anlamıyla hisseden arkadaşlarla yola devam edeceğiz” diye konuştu.
DİĞER PARTİLER DE                        
AK PARTİ GİBİ OLSA
AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Her gün bunları medyadan takip ediyorsunuz. Dört bir taraftan sıkıntılar ülkemize de yansıyor. Yansıtılmak isteniyor. Tüm bunlara karşı en önemli silahımız, en önemli teminatımız birliğimiz ve beraberliğimiz. Türkiye’nin birliği ve beraberliği. Bunun teminatı da AK Parti. Çünkü AK Parti, dünyanın en güçlü ve en yaygın siyasi partilerinden biridir. AK Parti Türkiye’nin her yerinde örgütlenmiş olan bir partidir. Keşke diğer partiler de AK Parti kadar bölgelerde yaygınlığı sağlamış olsalar” diye konuştu.
ARAMIZDAKİ MESELELERİ
ARAMIZDA ÇÖZECEĞİZ
Olağan kongrede konuşan İl Başkanı Dündar Ünlü ise, “Kongre süreçleri bizim için yeniden yapılanma ve 2019 seçimleri için hazırlık süreçleri olarak değerlendiriyoruz. Bundan sonraki hedefimiz 2019’da yapılacak genel ve yerel seçimlerdir. O yüzden bugün kongrelerimize Çiftelerde ve mahallelerimizde devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Birlik ve beraberliğimizi bozmamamız gerekiyor. Aramızdaki meseleleri birbirimizle konuşarak, istişare ederek çözeceğiz. Enerjimizi sadece ve sadece alanda çalışmaya harcayacağız” diye konuştu. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi