Hizmet turu

Videoyu Aç Hizmet turu
A
a

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların talebi üzerine 4 buçuk yılda gerçekleştirilen hizmetleri anlatmak için ‘Birlikte Başardıklarımız Gezisi’ düzenliyor. Geziye mahalle sakinleri katılıyor.

 ‘Birlikte Başardıklarımız Gezisi’nin ilk durağı Orhangazi Halk Merkezi oldu. Halk Merkezi önünde otobüsle hareket eden mahalle sakinleri önce Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde yer alan Dalyancı Konağı, Atatürk ile Bir Gün Galerisi ve Ahşap Eserler Galerisi’ni gezdi. Orhangazi Mahallesi sakinlerinin ikinci adresi Aşevi oldu. Aşevini gezen mahalle sakinleri, yetkililerden bilgi aldı. Mahalle sakinlerinin bir sonraki durağı, Koca Çınar Yaşam Merkezi oldu.
HAYRAN KALDILAR
Koca Çınar Yaşam Merkezi’nden Cumhuriyet Parkı’na geçen Orhangazi Mahallesi sakinleri, burada kısa bir mola verdi. Mahalle sakinleri, Cumhuriyet Parkı ve Cumhuriyet Anıtı’na hayran kaldı. Cumhuriyet Anıtı’nı ziyaret eden mahalle sakinleri daha sonra Halk Market’e geçti.
ÇAY KEYFİ
Daha sonra Eskişehir’in yeni cazibe merkezi haline gelen Hamamyolu Caddesi’ni gezen mahalle sakinleri, buradaki kafelerde çay molası verdi. Mahalleliler Hamamyolu gezisinin ardından Çağdaş Sanatlar Galerisi, Uğur Mumcu Parkı ve Seramik Park Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi’ni gezdi. HM
 
1000
icon
Davut 15 Kasım 2018 15:43

yapılanları ve yapılmayanları görüyoruz . bizi gezdirmelerine gerek yok. çok komik olmuş

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi