Hizmet vurgusu

Okunma: 256
Videoyu Aç Hizmet vurgusu
A
a

AK Parti Tepebaşı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan MKYK Üyesi Harun Karacan, önemli olanın belediyeyi kazanmak değil kazandıktan sonra gerekli hizmetleri götürebilmek olduğunu söyledi.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Toplantısı’na MKYK Üyesi Harun Karacan, İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca katıldı.
MAKAMA ALDANMAYIN
Seçimleri ne adayların ne de il ve ilçe yönetimlerinin kazanmadığını söyleyen Karacan, “Seçimleri kazanan bir liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, ikincisi sizler gibi Recep Tayyip Erdoğan’a bağlı, arkasında yürüyen, yan yana duran, liderine omuz veren bir teşkilatlarımız. Kimse buna şahsımda dahil, kara kaşına, kara gözüne, makamına, unvanına, önündeki fikre aldanmasın. Bu gördüğümüz ablalarımız, gençlerimiz, ana kademedeki teşkilatımızla seçimleri kazanıyoruz” ifadelerini kullandı. Genel merkezden görevlendirilecek her yöneticinin ve adayın arkasında olacaklarını belirten Karacan, “Kimi gönderirse göndersin, kimi buraya uygun görürse görsün hiçbir şey demeden sadece ve sadece liderini beğendiği için, liderinin onuru için, lideri gönderdiği için biz teşkilatımızla beraber omuz omuza, el ele, yürek yüreğe hep birlikte çalışmaya hazır mıyız?” diye sordu. Önemli olanın belediyeleri almak değil belediyeleri aldıktan sonra  vatandaşın sorunlarına çare olmak olduğunu aktaran Karacan, “Mühim olan orayı aldıktan sonra Şirintepe Örme Sokaktaki veya Çamlıca Birlik Caddesi Dayı Sokaktaki bir gariban vatandaşın ağlamasını dindirebilmek” diye konuştu.
ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ
Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca’nın bir belediye başkanı gibi çalıştığını söyleyen İl Başkanı Zihni Çalışkan, özellikle 160 branşta faaliyet gösteren Tepebaşı Akademi için teşekkür etti. Daha önce merkez ilçelerde, şu anda 10 ilçe belediyesinde AK Belediyeciliğin örneklerini gösterdiklerini söyleyen Çalışkan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın daha önce İstanbul'da yaptığı gibi biz şehirde AK Belediyeciliği yine zirveye taşımak adına hep beraber çalışacağız. Biz bu gemiyi, belediyeyi kazanarak sağlam bir şekilde hak ettiği limana ulaştıracağız” dedi. İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca da, “Bizler Tepebaşı’nda kavgaların, dedikoduların içinde değil, vatandaşın dertleriyle, onların topluluklarında, sivil toplum kuruluşlarında, komşuluklarında velhasıl milletimizin içinde olduk. Dedikoduların labirentlerinde değil mahallelerimizin sokaklarında bulunduk. Dolayısıyla bu teşkilatın bu kadar azimli, canlı, güçlü, dipdiri önündeki seçimlere bir sefer mantığıyla hazırlanmasının sebebi bu manevi çalışmadır” şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi