İbre Ercan ve Uygun’a döndü

Okunma: 510
Videoyu Aç İbre Ercan ve Uygun’a döndü
A
a

Teknik direktör arayışını sürdüren Eskişehirspor’da iki isim ön plana çıkıyor. Ümit Özat ile anlaşamayan Halil Ünal, ibreyi Abdullah Ercan ve Bülent Uygun’a çevirdi


 
Güçlü kadro oluşturulacak
Şampiyonluk hedefiyle yeni sezona başlayacak olan Eskişehirspor bu hedef doğrultusunda güçlü bir kadro kurmaya hazırlanıyor.  Ancak Siyah Kırmızılı kulüpte  teknik direktör belirsizliği halen devam ediyor. Siyah Kırmızılı yönetim teknik direktör adayları listesinde iki ismin ön plana çıktığı öğrenildi. İrfan Buz, Hakan Kutlu, Taner Çaşkın, Fuat Çapa ve Mehmet Özdilek’in yer aldığı yer aldığı listede Bülent Uygun ve Abdullah Ercan ön plana çıktı.
 
Uygun ve Ercan ön plana çıktı
Başkan Halil Ünal’ın yakın arkadaşı olan Bülent Uygun’un şampiyonluk için iddialı bir kadronun oluşturulması halinde Es Es’e gelebileceği öğrenildi. Es Es ayrıca Uygun ile anlaşma sağlayamadığı takdirde Abdullah Ercan ile masaya oturacak. Teknik direktörlük kariyerinde ise, U-17 ve U-21 Milli Takımları ile Gaziantepspor'u çalıştıran Abdullah Ercan’ın Es Es’e gelmeye sıcak baktığı iddia edildi.
 
1000
icon
Zaim 20 Haziran 2018 10:50

Yılmaz Vural

0 0 Cevap Yaz
Salih 20 Haziran 2018 01:27

ikiside yaramaz.. Halil Ünalın Bülent Uygun takıntısını anlamış değilim.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi