İÇERİSİ KARIŞIK!

Videoyu Aç İÇERİSİ KARIŞIK!
A
a

Es Es’te Osman Taş-Fuat Çapa görüşmesinin detayları su yüzüne çıkmaya başladı.

Es Es’te Osman Taş-Fuat Çapa görüşmesinin detayları su yüzüne çıkmaya başladı. Başkan Taş, Çapa ile yola devam etmek isterken bazı futbolcuların Çapa’yı istemediğini öğrendi. Takım ve teknik heyet arasındaki bu karışıklık sonrası Taş’ın farklı teknik adam arayışlarına girdiği gelen haberler arasında.
 
Anlaşamamanın nedeni belli oldu
Siyah-Kırmızılı kulüpte yapılan genel kurulda başkanlık koltuğuna Osman Taş oturmuştu. Başkan Taş, genel kurul öncesi ve sonrası yaptığı açıklamalarda yeni sezonda Teknik Direktör Fuat Çapa ile yola devam etmek istediklerini belirtmişti. Ancak buna rağmen Başkan Osman Taş ile Fuat Çapa’nın iki kez bir araya gelmesine rağmen hala anlaşamaması kafalarda soru işareti bırakmıştı.
 
Başkan da istiyordu
Geçtiğimiz gün Esgroup Spor Müdürü Murat Dağtekin’e yeni sezon hazırlıkları ile ilgili geniş bir açıklama yapan Başkan Osman Taş, bir kez daha Teknik Direktör Fuat Çapa ile yola devam etmek istediklerini ama bazı sorunlar nedeniyle henüz anlaşmaya varamadıklarını ifade etmişti.
 
Kadro ile ilgili konuşmuştu
Anlaşmanın sağlanamaması konusunda sorunların ne olduğunu net bir şekilde açıklamaktan kaçınan başkan Osman Taş, transferi açmalarının zor olduğunu ve bu yüzden mevcut kadroyu koruyarak yeni sezona girecekleri mesajını vermişti.
 
Çapa’nın raporu etkiledi
Teknik Direktör Fuat Çapa’nın mevcut kadro hakkında da ayrıntılı bir rapor hazırladığını, devre arasında transferin açılmasıyla birlikte forma şansı bulan transferlerden bir kaçı hakkında, olumsuz bilgiler verildiği mesajını da veren Başkan Taş, ayrıntılara inmemişti.
Çapa ile henüz anlaşılamamasının nedenlerinin başında ise, hakkında olumsuz rapor verilen futbolcular olduğu öğrenildi. Bu isimlerin Başkan Taş ile yaptığı görüşmede, Çapa’yı istemediği ve Başkan Taş’ın da bunun etkisinde kalarak, başka teknik adam arayışlarına girdiği öğrenildi.
 
Yönetim kararını verecek
Yeni sezon öncesi bazı futbolcuların etkisi altında kalan fakat buna rağmen Teknik Direktör Fuat Çapa ile birkez daha görüşeceğini belirten Başkan Osman Taş, önümüzdeki hafta sonuna kadar teknik direktör konusu noktalayacaklarını ifade etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi