İHALE İPTAL

Videoyu Aç İHALE İPTAL
A
a

Atatürk eski stadyumunun yerine yapılacağı duyurulan ‘Millet Bahçesi’ ihalesi iptal edildi. 7 Şubat’ta gerçeklemesi beklenen ihale, projede yapılacak değişiklikler nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Eskişehir Atatürk Stadyumu yerine yapılacak olan Millet Bahçesi için Valilik ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) arasında 7 Haziran 2018 tarihinde eski stadyumda düzenlenen törenle protokol imzalanmıştı. Törene Vali Özdemir Çakacak, dönemin TOKİ Başkanı Ergün Turan ve AK Parti Milletvekili Nabi Avcı katılmıştı. Eskişehir ile birlikte 10 ayrı ilde hayata geçirilecek Millet Bahçesi projeleri için 7 Şubat’ta yapım ihalesine çıkılacağı açıklanmıştı. Eskişehirliler tarafından merakla beklenen Millet Bahçesi Projesi ihalesinin iptal edildiği öğrenildi. İhalenin ileri bir tarihte yapılacağı gelen bilgiler arasında. İhalenin iptal nedeniyle ilgili şu ifadelere yer verildi: “İhalenin iptalinde Projede değişiklik yapılma ihtiyacı doğduğundan ihale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 16. maddesi uyarınca ihale saatinden önce iptal edilmiştir.” Öte yandan proje değişikliğinin otopark alanıyla ilgili olduğu öğrenildi. HM
1000
icon
Mustafa 26 Ocak 2019 00:26

seçimin sonucunu bekliyor Akepe şayet belediyeleri alamazlarsa millet bahçesi yerine toki binaları yükselecek büyük ihtimalle.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi