ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

İlk sırada olacağız

Videoyu Aç İlk sırada olacağız
A
a

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi iş birliğiyle Endüstriyel Tasarım Bölümü’nde okuyan öğrencilerle buluştu. Kesikbaş, “El birliği ile Eskişehir’i tasarımın vadisi haline getirmeliyiz. Şehrimiz tasarımda ilk sırada olmalı ” dedi.


Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Endüstriyel Tasarım Bölümü’nün Mesleki İlişkiler ve Proje Yönetimi dersinde katıldı. Bölüm öğrencilerine ilham verici tavsiyelerde bulunan ESO Başkanı Kesikbaş, Eskişehir’in tasarım ve yaratıcı endüstri konusundaki potansiyelini arttırmak için yapılabileceklerin ortak akıl ve iş birliğine dayandığını söyledi.
EL BİRLİĞİYLE
Eskişehir’i tasarım vadisi haline getirilmesi gerektiğinin altını çizen Kesikbaş, “Herkesin bir fikri ya da girişim düşüncesi var ve bunun ederi 20 dolar. Bunun ön çalışmalarını, market analizlerini, fizibilitesini yapmadığınız sürece ve yine donanımlı bir şekilde sanayiye gelmediğiniz sürece onun değeri o kadar olacaktır. Ama işin içine tasarımı da katıp realize ederek hayata geçirirseniz hem kendinize hem de ülkemize katkı olacaktır. Bu sefer değerini siz belirleyeceksiniz. Ayrıca el birliği ile Eskişehir’i mutlaka tasarımın vadisi haline getirmeliyiz. Şehrimiz tasarımda ilk sırada olmalı” diye konuştu. Ders sonrasında ESO Başkanı Kesikbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, fakültede incelemelerde bulundu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi