İLK SIRADAYIZ

Videoyu Aç İLK SIRADAYIZ
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve CHP Milletvekili Jale Nur Süllü Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj fabrikasını ziyaret etti. Burada konuşan Başkan Büyükerşen, “Eskişehir yaşanılabilir kentler arasında ilk sıralarda yer alıyor” dedi.


Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj Fabrikası Genel Müdürü Ahmet Kahveci’nin daveti ile fabrika çalışanlarıyla buluşan başkanlar işçiler ile fikir alışverişinde bulundu.
EMEĞİNİZ VAR
Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj Fabrikası’nı gezen ve işçiler ile sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen “Çok güzel işler yaparak ekonomiye büyük katlı sağlayan emekleriniz var. Sizlerin değerli emekleri her türlü takdirin üzerinde. Eskişehir’de sizler için hayata geçirdiğimiz projeler var. Eskişehir yaşanılabilir kentler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Birlikte yaşadığımız bu güzel şehir bizim sevgilimiz dolayısıyla sizlere hizmet etmekten çok mutluyuz” dedi.
MEMNUNLAR
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Bizde yalan yoktur, her zaman doğruları ve gerçekleri söylüyoruz. Biz hiçbir vatandaşımızın siyasi görüşü ile ilgilenmeyiz. Bugün sizler Eskişehir’de yaşamaktan mutlusunuz ya bu bize yeter. Bugün Türkiye’nin her yerinden belediye başkanları Eskişehir’e geliyor, projeler alıyor. Ayrıca kentimize gelmeyen turistler yaşanan gelişmeler ile Eskişehir’e gelmeye başladı. Bugün taksici kardeşimize sorun, bakkalınıza sorun, zücaciyecilere, otelcilere gidin, Eskişehir’de olmaktan memnun olduklarını söyleyeceklerdir. Sizlerden tek ricam, elinizi vicdanınıza koyup o şekilde oy kullanmanız” ifadelerini kullandı.
İYİ YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise “Eskişehir, Türkiye’de şehircilik anlamında öne çıkan bir il. Eskişehir halkının istediği belediyecilik anlayışı ile hizmet veriyoruz. Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı belediyelerimiz Eskişehir’i iyi yönetiyor. Türkiye’de pek çok sıkıntı varken Eskişehir’de mutluluk ve sevgi varsa yerel yönetimlerin payı büyüktür. Bizler yaptığımız uygulamalarla sizlerin yaşamını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Eskişehirliler bu hizmetleri takdir ediyor” ifadelerini kullandı.
ÖRNEK ALIYORLAR
Ziyarette son olarak konuşan CHP Milletvekili Jale Nur Süllü “Eskişehir’de başkanlarımız sizler için önemli hizmetler veriyor. Belediye başkanlarımızın başarıları ile Eskişehir örnek alınan bir kent haline geldi. Diğer illerde yaşayan vatandaşlar Eskişehirli olduğumuz için bizleri kıskanıyor” dedi. HM
 
1000
icon
Vural 14 Şubat 2019 11:18

sayın kazım kurt , volkan doğan için asfalt parası konusunda inandırıcı bulmuyorum dedi. bunun yanında 5 tane kreş açtıklarını 100 tane daha açacaklarını söyledi . tamam vaaddir yapabilir . peki inandırcı mı ? ben yorum yapmayacağım ama odunpazarında sonradan mahalle olan köylerle birlikte 85 mahalle var ve eski odunpazarı bölgesindeki mahalleler o kadar küçük ki sayın kurt 100 tane daha kreşi nereye yapacak ?

0 0 Cevap Yaz
Aliş 14 Şubat 2019 03:21

Maşallah hep birinciyiz , ikincilik çok kötü bizi bozar .

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi