İnönü Belediyesi Gençler İçin Çalışıyor

Videoyu Aç İnönü Belediyesi Gençler İçin Çalışıyor
A
a

İnönü Belediyesi İlçede Bulunan Gençlere Yönelik Yatırımlarını Arttırırken Düzenlenen Turnuva Programlarına Aralıksız Devam Ediyor.

İnönü Belediyesi ilçede bulunan gençlere yönelik yatırımlarını arttırırken düzenlenen turnuva programlarına aralıksız devam ediyor.
Kadir Bozkurt başkanlığındaki İnönü Belediyesi, çalışmalarında gençlere yönelik yatırım ve etkinliklere devam ediyor. İnönü Belediye Başkanlığı tarafından ilçe sakinlerinin yılın tamamında spor yapabilmeleri için 235 metrekare alan üzerine modern ve tam donanımlı spor ve sosyal yaşam merkezini hizmete sunmasının ardından 2019 yılında ilçeye kazandırdığı İnönü Belediyesi Spor Kompleksi ile gençlere yatırım yapmaya devam ediyor. İnönü Belediyesi Spor ve Sosyal Yaşam Merkezinde pilates, aerobik, step, vücut geliştirme ve atletizm branşlarında kurslar düzenlenirken, İnönü Belediyesi Spor Kompleksinde halı saha futbol turnuvaları ile voleybol turnuvası düzenlendiği belirtildi.
Yılın her günü 26 derece sıcaklığa sahip doğal kaynak suyuyla ünlü Pınarbaşı havuzlarında her yıl Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa Yüzme Kursları düzenlenmeye devam ediliyor.
İnönü Belediyesi, gençlere tesis ve destek faaliyetlerine devam ederken bu kapsamda sponsor olunan Oryantiring sporcusu Elif Gökçe Avcı’nın gençler Dünya Oryantiring Şampiyonasında 2018 Dünya üçüncüsü olduğu, İnönülü Kız Takımı ise takımlar halinde Türkiye Şampiyonu oldukları belirtilirken ilçede spora gönül veren amatör kulüplere malzeme desteği verilmeye devam edildiği belirtildi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi