İnönü’De Kurban Bayramı Hazırlıkları Devam Ediyor

Videoyu Aç İnönü’De Kurban Bayramı Hazırlıkları Devam Ediyor
A
a

İnönü Belediyesi Tarafından Kurban Kesim Yeri Olarak Belirlenen Kapalı Pazar Yerinde İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt Yapılan Hazırlıklarla İlgili İncelemelerde Bulundu

Eskişehir’in İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, kurban kesim yeri olarak belirlenen kapalı pazar yerinde sürdürülen hazırlıklarla ilgili incelemelerde bulundu.
İnönü Belediyesi, ilçede Kurban Bayramı hazırlıklarına devam ediyor. Kapalı pazar yerinde belediye tarafından ilçe sakinlerine tahsis edilen kurban kesim yeri bayram süresi boyunca vatandaşlara hizmet verecek. Yapılan incelemelerin ve çalışmaların ardından İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, "Kapalı pazar yerinde belediyemiz tarafından oluşturulan kesim yeri, bayram süresi boyunca hemşehrilerimizin kurbanlarını daha düzenli ve hijyenik ortamda kesmelerini sağlayabilmek için hizmet verecek. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da kurban kesim yeri olarak ilçe sakinlerimize tahsis edilen pazar yerinde hemşehrilerimizin rahat, sağlıklı ve huzurlu bayram geçirebilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi