İş birliği teşekkürü

Videoyu Aç İş birliği teşekkürü
A
a

AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleştirilen ziyarete, AKUT Ekip Lideri Mete Kızıl ve üyeler de katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Şalcı, Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti. AKUT ile yapılan işbirliğine de değinen Recep Şalcı, Odunpazarı Belediyesi’nin afetlere hazırlıklı olmak için bilinçli bir tavır geliştirilmesinin çok güzel bir hareket olduğunu ifade ederek, Başkan Kurt’u tebrik etti. “Başta deprem olmak üzere her türlü afete karşı hazırlıklı olmak gerekiyor” diyen Başkan Kurt, “AKUT, Türkiye’nin en iyi arama kurtarma ekiplerinden birisi” ifadelerini kullandı.
ÖNEMLİ STK
AKUT Ekibinin de bulunduğu ziyarette Şalcı, uzun süredir Tepebaşı Belediyesi ile birlikte çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek Başkan Ataç’a desteklerinden ötürü teşekkür etti. Derneğin faaliyetleri ve hayata geçirmeyi planladığı çalışmalar hakkında da Başkan Ataç’a bilgiler veren Şalcı, Tepebaşı Belediyesi ile iş birliği halinde olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Konuklarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Başkan Ataç da AKUT’un kuruluş amacı ve faaliyetleri ile ülkemiz için çok önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, Tepebaşı Belediyesi’nin iş birliğine her zaman devam edeceğini kaydetti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi