İŞ BİRLİĞİNİN ROLÜ BÜYÜK

Videoyu Aç İŞ BİRLİĞİNİN ROLÜ BÜYÜK
A
a

Görev yerleri değişen Cumhuriyet Başsavcısı, 1. ve 2. İdare Mahkemesi Başkanları onuruna verilen ve da yemeğinde konuşan Vali Özdemir Çakacak,  Eskişehir’in huzurlu olmasında kurum ve kuruluşlar arasındaki iş birliğinin büyük rolü olduğunu söyledi.

Vali Özdemir Çakacak, Hâkim ve Savcılar Kurulu (HSK) 1. Dairesi tarafından yayınlanan ‘Adli ve İdari Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesi’ ile görev yerleri değişen Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Nihat Koçak ve 2. İdare Mahkemesi Başkanı Çetin Özhan onuruna veda yemeği verdi. Devletin tüm kurumlarının iş birliği içerisinde olması gerektiğine dikkat çeken Vali Çakacak, başta Cumhuriyet Başsavcısı olmak üzere tayini çıkan Hâkim ve Savcılara yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.
MAKAMLAR EMANETTİR
Vali Çakacak, “Eskişehir’in huzurlu bir şehir olmasında hiç şüphesiz kurum ve kuruluşlarımızın iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışmalarının büyük rolü vardır. Görev iş birliği içerisinde, Eskişehir’e yapmış olduğunuz adalet hizmetinden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sizlere bundan sonraki hayatınızda eş ve çocuklarınızla birlikte huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum” dedi. 5 yıldır Eskişehir’de görev yaptığını hatırlatan Cumhuriyet Başsavcısı Kapıcı ise, “Bütün görevler, makamlar, vazifeler sadece birer emanettir. O emanet vakti, yeri ve zamanı geldiğinde teslim edilir. Önemli olan, görev yaptığımız yerlerde hoş bir seda bırakmaktır” diye konuştu.
PLAKET TAKDİM ETTİ
Konuşmaların ardından Vali Çakacak, Eskişehir’e vermiş oldukları hizmetlerden dolayı Cumhuriyet Başsavcısı Kapıcı’ya, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Koçak’a ve 2. İdare Mahkemesi Başkanı Özhan’a teşekkür plaketi takdim etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi