İsabetli karar

Videoyu Aç İsabetli karar
A
a

Saadet Partisi Tepebaşı İlçesi Yatırım ve Kalkınma Başkanı Ahmet Gülen, Alpu’ya yapılması planlanan kömürlü termik santral hakkında yürütmeyi durdurma kararının verilmesini değerlendirdi. Gülen, “Geleceğimiz ve toprağımız için verilmiş çok isabetli bir karardır” dedi.


Parti binasında gündeme dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Tepebaşı İlçesi Yatırım ve Kalkınma Başkanı Ahmet Gülen, seçime ilişkin tartışmaların iki parti arasında yaşandığını belirterek “Vaatler ve projeler henüz gündemde değil. Bu seçmene yapılan en büyük haksızlıktır. Partizan seçmen kitlesi oluşturuluyor. Moda bir tabirle ‘düşük profilli seçmen’ oluşturuluyor” diye konuştu.
UMARIZ PROJE İPTAL EDİLİR
Şehrimizde güzel bir gelişmenin yaşandığını kaydeden Gülen, “Adı anılmaya başlandığı ilk günden beri şiddetle karşı çıktığımız kömürlü termik santral hakkında yürütmeyi durdurmasına karar verildi. Buna çok sevindik. Geleceğimiz ve toprağımız için verilmiş çok isabetli karardır. Umarım iktidar bu konudaki tutumundan vazgeçerek, bu projeyi tamamen iptal eder” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi