İsim çok aday yok!

Okunma: 1369
Videoyu Aç İsim çok aday yok!
A
a

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a 2 gün kala başkan adayının çıkmamasıyla gözler Bakan Nabi Avcı’ya çevrildi. Bakan Avcı bugün Eskişehir’e gelerek temaslarda bulunacak ve Avcı’nın destekleyeceği isim Es Es’in başkanı olacak

Bakan Avcı geliyor
Eskişehirspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 3 kez gerçekleşti ve başkanlık için aday bir türlü çıkmadı. Genel kurula 2 gün kalmasına rağmen hala aday çıkmamasıyla gözler Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya çevrildi. Bakan Avcı bugün Eskişehir’e gelecek ve bazı temaslarda bulunacak.

Başkan olmak istiyor
Resmi bir aday çıkmasa da bazı isimlerin liste hazırlığında olduğu biliniyor. Başkanlık konusunda 4 kişinin adı geçerken, görevi bırakmak zorunda kalan Halil Ünal’ın aday çıkmaması halinde tekrar başkan olmak istediği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ünal’ın listesi hazır.

Sıcak bakmıyor
Başkanlık için adı geçen bir isim de Nebi Hatipoğlu. Eskişehirspor’un eski başkanlarından olan Hatipoğlu, geçtiğimiz aylarda Bakan Nabi Avcı ile görüşmüştü. Bakan Avcı’nın Hatipoğlu ile bir kez daha görüşebileceği ise konuşulmaya başlandı. Ancak Nebi Hatipoğlu’nun başkanlık konusuna sıcak bakmadığı iddia ediliyor

Tecrübesiyle ön planda
Siyah Kırmızılı kulüp içerisinde yıllarca görev yapan İsmail Ilgaz’ın da başkanlık için adı geçen diğer isimlerden birisi. Öte yandan kulüpteki tecrübesiyle ön plana çıkan Ilgaz’ın, iş yoğunluğu oldukça fazla. İsmail Ilgaz’ın adı geçse de iş adamının seçilecek olan listeye destek vereceği vurgulanıyor.

Avcı, Özeçoğlu ile görüşecek
Ünal, Hatipoğlu ve Ilgaz’ın başkanlık için adı geçse de başkan olmasına kesin gözüyle bakılan tek isim Sinan Özeçoğlu. Eskişehir Basket’i şampiyon yapan Özeçoğlu’nu taraftarın bir kısmı başkanlık koltuğunda istiyor. Öte yandan Özeçoğlu’nun son görüşmeleri yaparak karar vereceği edinilen bilgiler arasında. Bakan Avcı’nın Özeçoğlu ile de görüşme yapacağı edinilen bilgilerin arasında. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi