İslam’ın genleriyle oynuyor

Okunma: 181
Videoyu Aç İslam’ın genleriyle oynuyor
A
a

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Adnan Hoca (Oktar) arasındaki tartışma ile ilgili Diyanet Sen İl Başkanlığı, Adalet Sarayı önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Adnan Hoca (Oktar) arasındaki tartışma ile ilgili Diyanet Sen İl Başkanlığı, Adalet Sarayı önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.
 Oktar’ın İslam dininin genleriyle oynadığını söyleyen Diyanet Sen İl Başkanı İlhan Köroğlu, “Yaptığı programlarla İslam ahlakı ile bağdaşmayan görüntülerle halkın karşısına çıkan Adnan Oktar ve sahibi olduğu A9 kanalına duyarlı Müslüman ailelerden tepkiler her geçen gün çığ gibi artmaktadır. Müslümanların gözünün içine bak baka bu rezilliği sahneleyen Oktar’a tepki konulduğunda ise ahlaksız ifadelerle bu milletin güzide kurumu Diyanet’i hedef alarak aklınca cevap vermeye çalışmakta, Diyanet’in ve alimlerin halk nezdinde itibarını zedelemeye çalışmaktadır. Hakimlerimizden talebimiz odur ki, İslam dininin genleriyle oynayan, haklın değerlerini bile bile aşağılayan, toplumda kin ve nefretin yaygınlaşmasına yol açan, devletin kurumlarına salya sümük saldıran, ahlaksızlığı fikir özgürlüğü diye servis eden bu er unsurların İsrail ve FETÖ hayranlığı dahil arkalarında var olan güçler ve ekonomik beslenme kaynakları araştırılsın ve hak ettikleri ceza kendilerine verilsin” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi