İyi şartlar sunacağız

Videoyu Aç İyi şartlar  sunacağız
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri personeli ile de bayramlaştı. Toplu iş sözleşmesi için 2020 Haziran ayını beklemek zorunda olduklarını söyleyen Başkan Kurt, “tarih geldiğinde sizler için çok daha iyi şartlar sunacağız” dedi.


Odunpazarı Belediyesi Temizlik ve Park Bahçeler Şantiyesinde gerçekleştirilen Bayramlaşma törenlerine Başkan Kurt’un yanı sıra işçi ve memur sendika temsilcileri ile belediye personeli katıldı.
EN İYİSİNİ YAPIYORSUNUZ
İlk olarak Temizlik İşleri Müdürlüğüne giden Başkan Kurt burada personelin bayramını kutladı. Törende konuşan Başkan Kurt; “Odunpazarı Belediyesi’nin Temizlik İşleri bu işin en iyisini yapıyor. Ellerinize sağlık. Bütün Eskişehir ve Odunpazarı sizden çok memnun ve bizler de çok memnunuz. Temizlik konusunda şikayetler kalmadı. Temizlik işinde ustalaştınız ve bu işi en iyi şekilde yapıyorsunuz. Sizinle daha iyi şartlarda çalışmak istiyoruz. Fakat çıkarılan bu taşeron kanunu yüzünden 2020 yılı Haziran ayına kadar sizinle toplu sözleşme yapamıyoruz. Toplu sözleşme yapmak için 2020 Haziran ayını beklememiz lazım. O tarih geldiğinde sizler için çok daha iyi şartlar sunacağız. Hepinizin emeğine sağlık. Sizlere güveniyoruz ve sizleri seviyoruz” diye konuştu.
GIPTA İLE BAKILIYOR
Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeli ile bayramlaşan Başkan Kurt daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğüne gitti. Başkan Kurt burada Park Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı. Taşeron kanununa burada da değinen Başkan Kurt, “Taşeron kanunu çıktığında 2020 yılına kadar toplu sözleşme yapılmayacağı ile ilgili karar verildi. O zaman bu kanunu neden çıkardınız. Bunun gibi pek çok sorun var ama kolay aşılabilecek sorunlar. Odunpazarı Belediye Başkanı olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelimizin çalışmasından oldukça memnunum. Odunpazarı halkı da sizlerden çok memnun. Yapmış olduğunuz parklar ve eserler herkesin gıpta ile baktığı yerler. Hepinizin eline sağlık. Az parayla ve savurganlık yapmadan bu işleri nasıl yapılacağını da gösteriyorsunuz. Odunpazarı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü bu işi en iyisi. Park ve Bahçe çalışmalarına bakıldığında sizler titiz ve temiz olarak insana dokunacak şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Sizleri kutluyorum” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi