TARIM FUARI

Kaç liralık fatura kesti?

Okunma: 581
Videoyu Aç Kaç liralık fatura kesti?
A
a

Eskişehirspor’da eski defterler açılıyor. Kulübün bu güne gelmesinde, borçlarla boğuşmasının ardında kim ve kimler varsa gün yüzüne tek tek çıkıyor. Genel kurulda yaptığı konuşmayla tüm camiayı şaşkına çeviren Halil Ünal tartışılmaya devam ederken bir diğer tartışılan isim de Mete Yılmaz…

Eskişehirspor'da camia, kulüp yok olmasın, sahipsiz kalmasın diye uğraşırken bir yandan da kulübün geldiği nokta tartışılıyor. Mevcut başkan Sinan Özeçoğlu’nun vereceği son karar ve eski başkan Halil Ünal’ın Çarşamba günü yapılacak genel kurulda neler söyleyeceği merakla bekleniyor. 

Alınan ilk duyumlara göre Bağımsız Denetim Şirketi raporlarında, detayları ile açıklandığında daha net görülecek yeni detaylar tüm camiayı şoke edecek.

Turizm acentesi sahibi olan Mete Yılmaz, geçtiğimiz sezon Halil Ünal’ın başkanlığı döneminde başkan danışmanı olarak görev aldı. İddialara göre Eskişehirspor’un bazı işlerini Mete Yılmaz’ın yaptığı ve fatura kestiği belirtiliyor. Kulüpte bugünlerde bu soru sıkça soruluyor: Mete Yılmaz Eskişehirspor’a hangi işler karşılığında kaç liralık fatura kesti?

Şimdi tüm şehir, Mete Yılmaz’ın bu soruya cevap vermesini bekliyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi