Kadın dayanışması her güçlüğü yener

Videoyu Aç Kadın dayanışması her   güçlüğü yener
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen kermese katıldı.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen kermeste kimsesizler için emeklerini ortaya koyan tüm kadınlara teşekkürlerini sunan Çakırözer ve Süllü, “Eskişehirli kadınların dayanışması hepimize örnek. Onların dayanışması her güçlüğü yener” dedi. CHP’li Çakırözer ve Süllü Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Eskişehir Şubesinin her yıl gelirlerini vakıf bünyesinde hizmet veren huzurevi sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılamak için düzenlediği kermese katıldı.
GURUR VERİCİ
El emeği, göz nuru ürünlerin yer aldığı kermese katılan Çakırözer ve Süllü yılbaşı hediyelerini ve ev ihtiyaçlarını kermesten aldı. Eskişehirli kadınların yoksullar ve kimsesizler için göstermiş olduğu dayanışmaya teşekkür eden Çakırözer ve Süllü, “Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfının her yıl geleneksel olarak düzenlediği bu kermes hepimiz için gurur verici. Eskişehirli kadınların gösterdiği bu büyük dayanışma herkes için örnek olsun. Ülkemizdeki yoksulluğu ve kimsesizliği kadınların gösterdiği böyle anlamlı dayanışmalar bitirecek. Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese gönülden teşekkürler” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi