Kaliteli işlere İmza attık

Videoyu Aç Kaliteli işlere İmza attık
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Daha önce Sevinç, Ağapınar, Orhangazi, Yenikent ve Göztepe Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Kurt, son olarak Çankaya’da vatandaşlarla bir araya geldi.


 
Vatandaşlarla yerel seçimlerden, ekonomik krize ve güncel siyasete kadar birçok konuda sohbet eden Başkan Kurt, onların dilek ve şikâyetlerini dinleyerek notlar aldı. Türkiye’nin büyük bir ekonomik darboğazdan geçtiğini ifade eden Başkan Kurt, işsizlik, üretimsizlik, dışa bağımlı ekonomik sistemin Türkiye’yi bu duruma getirdiğinin altını çizdi. “17 yıldır istediği gibi karar verebilen bir hükümet olmasına rağmen bu işi beceremediler” diyen Başkan Kurt, fabrikaların ham maddelerini yurt dışından aldığını söyledi. İhracatın bile ithalata bağlı olduğuna dikkat çeken Başkan Kurt, bu sistemin doğru olmadığını belirtti. Başkan Kurt, bu nedenle de Dolar ve Euro’nun frenlenemediğini kaydetti.

ISRARCI OLACAĞIZ
Çankaya’da askeriyeye ait radar alanın yanındaki boş arazinin spor alanı olarak görüldüğünü ifade eden Başkan Kurt, buraya Odunpazarı Belediyesi olarak spor kompleksi yapmak istediklerini kaydetti. Başkan Kurt, bu konu ile ilgili şunları söyledi: “Planımız, programımız hazırdı. Ancak ne yazık ki hazineden arsanın tahsisini alamadık. Bunu gerçekleştirebilseydik, bu bölgede büyük bir spor kompleksi olacaktı. Önümüzdeki dönem bunda ısrarcı olacağız. Bir tek imza atılması gerekiyor. Biz de kararlı bir şekilde mücadele etmeye devam edeceğiz.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi