Kardeşliğin zenginliği

Videoyu Aç Kardeşliğin zenginliği
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile birlikte Eskişehir Kırım Türkleri Derneği’ni ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar, Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği’ni ziyaret etti.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Kırım Tatarları ile birlikte kentte yaşayan tüm kesimlerin kardeşçe bir birliktelik sürdürdüğünü, bunun da kent kültürü adına çok kıymetli bir zenginlik yarattığını kaydetti. Kırım Tatarları'nın Eskişehir'e büyük renk kattığını belirten Başkan Büyükerşen, Kırımlılara verdikleri destek dolayısıyla teşekkür etti. Kırımlılar ile bir arada olmanın kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nde halkla kaynaşan, halkla bütünleşen ve hesap verebilen bir belediyecilik yaptıklarını belirtti. Odunpazarı Belediyesi’nde 5 yılda yaptıkları çalışmalara da değinen Başkan Kurt, 5 yılda 11 ayrı mahallede 12 halk merkezi açtıklarını kaydetti. Bu halk merkezlerinde çeşitli branşlarda atölyeler açtıklarını ifade eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezlerinden 15 bin kişinin faydalandığını vurguladı. Kendisinin de Kırım Tatarı olduğunun altını çizen Başkan Kurt, Kırım Derneği ve Vakfına destek vermeye devam edeceğini kaydetti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi