KARNE GÜNÜNDE ES ES RÜZGARI

Videoyu Aç KARNE GÜNÜNDE ES ES RÜZGARI
A
a

Es Es’li futbolcular, Gazi İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen etkinlikte minik öğrencilerle buluştu. Siyah-Kırmızılı futbolcular, öğrencilere öğütlerde bulunarak derslerine çok çalışmalarını ve spor yapmalarını tavsiye etti.

Sohbet ettiler
Eskişehirsporlu futbolcular Mehmet Fevzi Yıldırım, İbrahim Halil Öner, Furkan Balaban ve Hasan Ulaş Uygur, dün minik öğrencilerle buluştu. Gazi İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen etkinlikte, minik öğrenciler ile sohbet eden Siyah-Kırmızılı futbolcular, öğrencilere öğütlerde bulunarak derslerine çok çalışmalarını ve spor yapmalarını istedi.
 
Birlikte pasta kestiler
Okul yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından hazırlanan pastayı da öğrenciler ile birlikte kesen futbolculara, okullarını ziyaretten dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Mehmet Yetişgin, Müdür Yardımcısı Murat Sönmez, Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Altın, yardımcıları Aysel Bardakçı ve Rukiye Yakan,  oyunculara plaket vererek lig maçları için başarılar diledi.
 
Marşlarla uğurladılar
Diğer taraftan öğrencilerin büyük sevgi gösterisinde bulunduğu ve Es Es marşları ile karşılayıp uğurladığı Siyah-Kırmızılı futbolcular, miniklere imza dağıtmayı da ihmal etmedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi