KAZIM KURT’A BÜYÜK DESTEK

Videoyu Aç KAZIM KURT’A BÜYÜK DESTEK
A
a

Yoğun katılımla gerçekleşen Emirdağlılar Birlik ve Beraberlik Gecesi’nde konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Emirdağlı kardeşlerimizin temsilcisi olmak istiyoruz. Ve Emirdağlı hemşerilerimizle Odunpazarı’nı şaha kaldırmak istiyoruz” dedi.

BİRLİKTE YÖNETELİM
Anemon Otel’de düzenlenen dayanışma gecesine yaklaşık 2 bin Emirdağlı katıldı. “Biz Odunpazarı Belediyesinde Emirdağlı hemşerilerimizin belediyesi olmak istiyoruz” diyen Başkan Kurt, “Emirdağlı kardeşlerimizin temsilcisi olmak istiyoruz. Ve Emirdağlı hemşerilerimizle Odunpazarı’nı şaha kaldırmak istiyoruz. Gelin Odunpazarı’nı birlikte yönetelim” diye konuştu.

BİRLİĞİNİZ KUVVETLENSİN
Emirdağı’nda, Odunpazarı’nda ve Belçika’da yapılan şenlikleri birlikte gerçekleştirmek istediklerini belirten Başkan Kurt, “Ben sizlere güveniyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise şunları söyledi: “Eskişehir demek Emirdağ demek, Emirdağ demek Eskişehir demektir. Bu dayanışmanızın her geçen gün daha da kuvvetli olmasını temenni ediyorum.” HM
 
1000
icon
Adnan 25 Mart 2019 15:47

Hiç bir kimse benim adıma karar veremez.

0 0 Cevap Yaz
Hakan 25 Mart 2019 14:19

Ne yani odunpazarı belediyesi Emirdağlıların mı belediyesi olacak . bu ayrımcılık değil mi. koltuk tehlikede olunca ne dediklerin bilmiyorlar. ( şunu belirteyim Konu Emirdağlılar değil. konu söylem şekli. Emirdağlı olur. sivrisarlı veya malıçlı olur farketmez. bırakın aynı memletten olmayı kardeşler eşler bile farklı görüşü olur. hiç bir bölgenin oyu ipotek altına alınamaz. )

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi