Kent Meydanında Voleybol Turnuvası

Videoyu Aç Kent Meydanında Voleybol Turnuvası
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Öncülüğünde, Voleybol İl Temsilcili İşbirliğinde Düzenlenen Voleybol Turnuvası Zafer Kent Meydanında Başladı.

Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde, Voleybol İl Temsilciliği işbirliğinde düzenlenen voleybol turnuvası Zafer Kent Meydanında başladı.
İki gün sürecek ve 25 takımın kıyasıya mücadele vereceği turnuva, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımlarıyla başladı. Hizmete girdiği günden bu yana Zafer Meydanında gerek kültürel gerekse sportif birçok etkinlik düzenlediklerini hatırlatan Başkan Zeybek, gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak amacıyla bu tür spor faaliyetlerine bundan sonra da öncülük edeceklerini söyledi. Zafer Meydanını şehrin en işlek, spor, kültür ve sanat noktalarından biri haline getirmeyi amaçladıklarını kaydeden Başkan Zeybek, meydanı canlı tutmayı hedeflediklerini kaydetti. Başkan Zeybek turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederek katılımcılara başarılar diledi. Programda ayrıca Afyon Lisesi Halk Oyunları ekiplerinin gösterileri turnuvaya renk kattı.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi