Kimse şov yapmasın

Okunma: 488
Videoyu Aç Kimse şov yapmasın
A
a

Başkan Sinan Özeçoğlu, Genel kurul salonunda söz verip te Samsun deplasmanına gitmeyen eski başkanları eleştirdi. “Hiç kimse Eskişehirspor üzerinden şov yapmasın. Eskişehirspor’a yardım edecek olan adam gibi gelir yapar bitti. Eskişehirspor kültürü budur. Eskişehirspor terbiyesi budur. Kimse şov yapmayacak. El kaldıranlar nerede? Ben soruyorum hani eski başkanlar neredeler? Her

VERDİĞİNİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİRSİNİZ
Başkan Sina Özeçoğlu, Samsunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Kongre salonunda söz alanlar orada bizi bekliyor herhalde. Söz vermişlerdi. Burada olmaları gerekiyordu. Kongre salonlarında şov yapılmaz. Buraya gelirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirirsiniz. Sonra kongre salonlarında yine konuşursunuz.
Çok konuşacağımız şey var ama burası yeri değil. Bizim için Eskişehirspor büyüktür. Yok uçağı kaldırırız yok uçağı indiririz. Bırakın uçakları biz onları zaten götürüp getiriyoruz. Yani ben şunu söylüyorum; hiç kimse Eskişehirspor üzerinden şov yapmasın. Eskişehirspor’a yardım edecek olan adam gibi gelir yapar bitti. Eskişehirspor kültürü budur. Eskişehirspor terbiyesi budur. Kimse şov yapmayacak. El kaldıranlar nerede? Ben soruyorum hani eski başkanlar neredeler?
ESKİŞEHİRSPOR’U SEVİN
Taraftarımız var, biz varız, kaç kişiyiz. Söz verenler gelecek arkadaş. Bana gelmiyorsun. Beni mi seviyorsun, Eskişehirspor’u mu seviyorsun? Kimi seviyorsunuz? Beni sevmeyin abi Eskişehirspor’u sevin, taraftarı sevin, camiayı sevin. Yani kimsenin laf ebeliği yapmaya hakkı yok arkadaş! Bu takım daha da iyi olur. Ben taraftarımıza bir daha teşekkür ediyorum. Çarşamba gün kongrede daha detaylı anlatacağız.
Herhalde kongrede elleri havada kaldı gelemediler. Ya da uçağı kaçırdılar, uçak bulamadılar. Benim işim şov yapmak değil, ben taraftarım. Benim işim kulüp başkanlığı yapmak. Bende taraftarlıktan geldim taraftarlığa döneceğim.
TARAFTARA ARMAĞA OLSUN
Ben hiçbir zaman Eskişehirspor için şov yapmadım. Bu takımı bırakana kadar kimseye muhtaç etmeyeceğiz. Bir daha söylüyorum; kimse şov yapmayacak. Uçak kaldıracak olan kaldırıp getirecek buraya. Oyuncularımı tebrik ettim. Bu galibiyetinin primini de söz verdim Çarşamba gün öğlen yatıracağız. Yönetim olarak karar aldık. Biz gitsek te oyuncularımızın parasını ödeyeceğiz.  Geçen sene oyuncular 10 ay para alamamış. Çarşamba günü daha detaylı konuşacağız. Tekrar söylüyorum bu galibiyet taraftarımıza armağan olsun.”
EFSANE DEĞİL ADAM LAZIM
Göreve devam edip etmeyeceği yönünde tekrar sorulan soruya ve taraftarların başkan bizi bırakma tezahüratlarına da cevap veren Özeçoğlu, “Arkadaşlar beni diğer başkanlarla karıştırmayın. Söz verdiğimiz zaman sözümüzü tutarız. Biz kulübümüzü dürüstçe, şeffaf bir şekilde yönetmeye geldik. Futbolcularıma yaptığım konuşmada, ‘Bugüne kadar size verdiğim sözleri yerine getiremediğim için yüzünüze bakamıyorum, o anlamda mahcubum, hepiniz adamsınız’ dedim. Onlarda büyük başkan dediler. Büyük başkan değil, efsane başkan değil, bu kulübe adam lazım” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi