Köklü çözümler üretmek lazım

Videoyu Aç Köklü çözümler üretmek lazım
A
a

ES TV ekranlarında yayınlanan ‘Eskişehir’in Nabzı’ programına Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler konuk oldu. Gazeteciler Ali Baş ve Arif Anbar’ın sorularını yanıtlaya Güler, Es Es ile ilgili konuşarak, “Köklü çözümler üretmek lazım” dedi.


 
“Eskişehirli aktörler de korkuyor”
“Eskişehir futbol kenti” diyen Güler, “Bunu yok saymak mümkün değil. Futbol camiası da endüstri haline geldi. Planlarınızı da buna göre yapmanız lazım. sadece Eskişehirspor’un sorunu değil aslında bu tüm futbol kulüplerinin yaşadığı kaos var şu an. Biz Eskişehirspor noktasında baktığımız zaman da Eskişehirli aktörler de korkuyor ve ürküyor burada pozisyon alma adına. Topyekûn bir mücadele ile başlamak lazım aslında. Geçen hafta Bolu maçına çıkmadan önce hızlı bir şekilde telefonla kampanya yapıldı mesela. Futbolcular para alamıyor vs. Kent sahip çıktı. 200 bin civarında para toplandı. Bunlar sağlanır her zaman” dedi.
 
“Eskişehirspor’u çok seviyorum”
“İçinde bulunduğumuz süreci yönetmek kolay değil” diyen ETO Başkanı Güler, “Almak değil yönetebilmek mesele. Köklü çözümler üretmek lazım. Burada finans üretmek çok önemli. Finans kaynaklarını yaratacaksanız hem hükümet kanadından hem yerel kaynaklardan bir takım şeyler üretmeniz lazım. Bu da çalışmayla oluyor. Orası kimsenin güdümünde olmamalı. Ben varsam varım olmamalı. Döngüyü sağlamak açısından finans yapısını sağlayabilirsek Eskişehirspor bunun üstesinden gelir. Doğru hedefler, doğru planlama. Kampanyalara her zaman destek olmaya çalıştım. Eskişehirspor’u çok seviyorum” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi