Kombine fiyatları nasıl olacak?

Videoyu Aç Kombine fiyatları nasıl olacak?
A
a

Eskişehirspor taraftarları yeni sezon kombinelerinin satışa çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor. Taraftarlar aynı zamanda fiyatların nasıl olacağını da merak ediyor.


 
Yönetim toplantı yaptı
Eskişehirspor yönetimi, yeni sezon geçerli olacak kombine kart fiyatları konusunda ilk toplantısını yaptı. Önceki gün tesislerde yapılan görüşmede, kendi arasında maraton ve kale arkası tribünlerin yanı sıra, Vip ve localar için geçerli olacak yeni sezon rakamlarını belirleyen yönetim, Vip Kombineleri bin, bin 500 ve 2 TL’den satışına karar verirken, localar için ise 150-200-250 bin lira rakamlarını belirledi.
 
‘Aynı kalsın’ talebi
Geçen sezon Maraton 160 TL, kale arkası 70 TL’den satılan biletlerin, bu sezon kaç lira olacağı konusunda, önümüzdeki hafta Salı veya Çarşamba günü yönetim tarafından açıklama yapılacak. Yeni sezon maraton ve kale arkası kombine kart fiyatları konusunda ise, ufak bir artış yapma kararı alan yönetim kurulu, belirlediği rakamları Salı veya Çarşamba günü açıklamayı planlıyor. Eskişehirspor yönetimine seslenen taraftarlar ise, kombine kart fiyatlarının aynı kalması çağrısında bulundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi