Korkulan olmadı

Videoyu Aç Korkulan olmadı
A
a

Eskişehirspor’u bekleyen büyük tehlikelerden biri olan ‘Eskişehirspor Kulübü Kırmızı Şimşekler’ isim hakkı ve kulüp logosu satışı gerekli satış masraflarının yatırılmaması sayesinde düştü.

Sürpriz gelişme yaşandı
Eskişehirspor Kulübünde işten çıkartılan 14 eski çalışanın avukatı tarafından daha önce icra yoluyla satışı çıkartılan Eskişehirspor Kulübü isim hakkı ve kulüp logosu satışında, satışın yapılacağı son gün sürpriz bir gelişme yaşandı. Alınan bilgilere göre 16 Ocak 2020 gece saat 23.59’a kadar açık arttırma usulü 8. İcra Dairesi tarafından açık artırma usulü satışı yapılması gereken Eskişehirspor Kulübü Kırmızı Şimşekler isim hakkı ve kulüp logosu satışı, gerekli satış masraflarının yatırılmaması sayesinde düştü.
 
Armağan önüne geçti (Foto 11)
8. İcra Dairesi tarafından 16 Ocak tarihi itibari ile alınan kararda, “Satış kararında taşınırların satış ilanının gazete ilanı ile yapılmasına karar verilmiş olup, satış isteyen tarafından masraf karşılanmadığından gazete ilanı yapılmamıştır. Gazete ilanı yapılmadığından satışın düşürülmesine karar verilmiştir” denildi. Eskişehirspor Kulübü isim hakkı ve logo satışının son anda iptal olmasını sağlayan ismin ise, kulüpten alacaklı olan eski Kulüp Doktoru Mehmet Ali Armağan olduğu öğrenildi. 14 alacaklının dosyasına bakan avukatın, satış işlemini Dr. Armağan’ın dosyası üzerinden başlattığı, Armağan’ın da gerekli masrafları ödemeyerek satışın önüne geçtiği öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi